Home  //  HİZMETLERİMİZ  //  Eğitim Programları

TEMEL DALIŞ KURSU

Toplam 3 günde veya 1 hafta sonunda, tüm dünyada tanınan, üstün ve güvenli dalış eğitim sistemi standartlarında teorik dersleri tamamlayıp, 5 tüplü dalış yaparak, uluslararası geçerlilikteki ‘Açık Su Dalgıcı’ diplomasını ve brövesini alabilirsiniz. Katılım yaşı en az 14'tür. Bu kurs temel dalış kursudur. (CMAS-SSI-TSSF )

SHOW DALIŞI (DISCOVERY)

Tüplü dalışı hiç denememiş kişiler için düzenlenen bir aktivitedir. Hiçbir tecrübe gerektirmez. Yeterli teorik anlatım ve tanıtımdan sonra dalış emniyet kuralları içinde, eğitmen eşliğinde, en çok 5 metre derinliğe kadar, 30 dakikalık bir sualtı zevk dalışıdır.

SERBEST DALIŞ KURSU

8 yaş ve üzerindeki kişiler için maske, şnorkel ve palet ile yapılan dalış eğitimidir. 3 dalışı kapsar.

SERTİFİKALI DALGIÇLAR İÇİN PROGRAM

Sahip olduğu sertifika seviyesine ve sistemlerinin standartlarına göre tekne, gece, batık, derin, mağara, akıntı gibi çeşitli dalış programları düzenlenir.

İLERİ DALIŞ KURSLARI

Temel Dalış Kursunun ardından yapılan tecrübe arttırıcı dalışlarla sualtında daha iyi düzeye gelmiş olan dalıcılara verilen ileri seviye dalış kurslarıdır. 2 Yıldız Dalıcı, 3 Yıldız Dalıcı ve Eğitmenlikler, bu kursların kapsamı içerisindedir.

İLK YARDIM KURSU

Dalış aktiviteleriniz ve günlük yaşantınızda her an gereksinim duyabileceğiniz ve uygulayabileceğiniz temel tıbbi ilk yardım kursudur. 9 saatlik teorik eğitimi kapsar.

CANKURTARMA KURSU

Kapsamı ağırlıklı olarak kurtarma konu ve becerilerini içerir. Tecrübeli dalıcı seviyesinde bir kurs olup, başarıyla tamamlandığında uluslararası geçerlilikte bir sertifika verilir.

UZMANLIK KURSLARI

Seçeneğiniz 5 özel dalış türü için uzmanlık seviyesinde teorik dersleri ve her bir dalış türü için 5'er uzmanlık dalışını kapsayan bir eğitimdir. Uzman dalıcı sertifikası verilir.

Yukarı Çık