Home  //  HİZMETLERİMİZ  //  Günlük Dalış Turları

Ayvalık'ın Büyülü Sualtı Güzelliğine Yolculuk

Günlük dalış turlarımız her yıl Şubat ayından Aralık ayı sonuna kadar devam etmektedir. Her gün birbirinden farklı dalış noktalarında günde iki dalış gerçekleştirilmektedir. Sabahtan yapılan birinci dalış sonrası teknemiz hareket ederek farklı bir dalış noktasına vararak ikinci dalışa geçilmektedir. Haftasonu dalış turlarımızda teknemiz saat 9:30 da, haftaiçi günlük dalış turlarımızda ise saat 10.00 da hareket etmektedir. Dalış programına göre akşamüstü saat 17:00 ile saat 18:30 arası Ayvalık limanına geri dönülmektedir. Pazar günleri ise, uzun yoldan gelen misafirlerimizin bir an önce yola çıkabilmelerini sağlayabilmek için erken dönüş yapılmasına dikkat ediyoruz.

Bir gün içerisinde yapılan iki dalış arasında, dalıcılarımıza ve misafirlerimize öğle yemeği sunmaktayız. Ayrıca teknemizde yer alan büfeden içecek ihtiyaçları karşılanabilmektedir.

Dalış merkezimizden tüm dalış malzemesi ihtiyaçlarını temin edebilirsiniz.Güven içerisinde dalışlarınızı gerçekleştirmeniz için dalış ekipmanlarımız periyodik bakıma alınmaktadır.

12 lt den başlamak üzere farklı tüketim gereksinimleri için 15-18 lt tüplerimiz hazır bulundurulmaktadır. Tüplerimizin tamamı çelik olup, bakımları yapılmıştır Yoğun dalış gruplarının olduğu durumda 4 tüp dolumu yapan 2 kompresörümüz hazır bulunmaktadır.

Türkiye nin en büyük dalış teknesi olan Körfez 2, dalış yapmayan misafirlerinizi de ağırlamaya hazırdır.

Yukarı Çık